نکات خرید بوت مردانه | راهنمای خرید بوت | بوت مردانه | خرید بوت

آقایونه خوش تیپ، قبل از خرید بوت واجبه اینا رو بدونین!

بوت های چرم مردانه تأثیر خیلی زیادی روی شیک پوشی و استایل افراد دارن، البته در صورتی که به نکات خرید بوت مردانه توجه کنین!
آقایونه خوش تیپ، قبل از خرید بوت واجبه اینا رو بدونین!

چیزی که تو نکات خرید بوت مردانه مهم هست اینه که شما بوت استانداردی رو انتخاب کنین که علاوه بر زیبایی و تاثیر مثبت تو استایل شما، باعث آسیب به پا و سلامتی تون نشه. اگه با توجه به نکات خرید بوت مردانه گزینه مناسب خودتون رو انتخاب کنین، علاوه بر داشتن ظاهر زیبا و کیفیت مطلوب، تاثیر زیادی تو استایل شما داره. در ادامه این بخش از سبک زندگی شما رو با نکات خرید بوت مردانه آشنا می کنیم.

بررسی  کفش و بوت های مختلف

خیلی ها زمانی که می خواهند کفش یا بوت انتخاب کنند، گزینه های مختلف را بررسی نمی کنند. مستقیما وارد یک مغازه می شوند و یک بوت می خرند و در نتیجه احتمال اینکه اشتباه انتخاب کنند، خیلی بالا خواهد رفت؛ پس سعی کنید گزینه های مختلف را قبل از خرید؛ حتما بررسی کنید.

استفاده از شلوار مناسب

معمولاً بوت با شلوار رسمی پارچه ای مناسب نخواهد بود و به خاطر همین باید به جزئیات شلوار دقت کنید. بهترین حالت این است که از شلوار جین استفاده کنید.

قد مناسب برای شلوار

باید مراقب باشید که شلوار شما خیلی کوتاه یا خیلی حالت گشاد و بگ نداشته باشد. معمولاً جین یک گزینه مناسب برای بوت است. شلوار جینی که روی مچ پای شما را بگیرد، عالی خواهد بود.

دانستن زمان مناسب برای استفاده

باید بدانید که در چه زمان هایی از بوت استفاده کنید. از آنجایی که بوت حالت غیررسمی دارد؛ مثلا اگر قرار است شلوار جین بپوشید و بوت هم به پا کنید، هرگز نباید با آن به مراسم رسمی بروید یا یک کت شلوار رسمی را با آن بپوشید و ست کنید.

استفاده از رنگ های مناسب بوت

معمولاً رنگ مشکی یا قهوه ای گزینه مناسبی برای بوت است که می توانید با هر نوع لباسی آن ها را ست کنید؛ البته که رنگِ مشکی کار شما را راحت تر می کند؛ اما اگر می خواهید در یک جایِ کمی رسمی ظاهر شوید، توصیه ما استفاده از رنگ قهوه ای است.

هماهنگی با دیگر چرم ها

بسیار مهم است که جنس چرم های دیگر را بشناسید و با آن بوت های خود را ست کنید؛ مثلاً ست کفش چرم با کمربند چرم اهمیت بسیار زیادی دارد و همگی باید از یک رنگ و یک بافت باشند.

سایز مناسب

سایز مناسب بوت یک عامل کلیدی برای زیباتر جلوه دادن آن است. بوت گشاد یا حتی کوچکتر از پای شما قطعا ظاهر آن را خراب می کند.

منبع: نمناک 
کپی لینک کوتاه خبر: https://sabkezendegi.net/d/2a8wy3

اخبار داغ