متولدین ماه های غیبت کننده | درصد غیبت کردن ماه های تولد | غیبت متولدین ماه ها

متولدین این ماه ها، 24 ساعته در مورد دیگران غیبت می کنند!

متولدین ماه های مختلف هر کدام کم و بیش ممکن است دچار غیبت شده و پشت سر کسی حرف بزنند، در ادامه مطلب شما را با غیبت کننده ترین متولدین هر ماه آشنا می کنیم!
متولدین این ماه ها، 24 ساعته در مورد دیگران غیبت می کنند!

غیبت کردن عادت بدی است که بسیاری دچارش هستند و دانستن این موضوع که غیبت کردن ما به ماه تولدمان هم بستگی داد ممکن است برایتان جالب باشد. یعنی برخی از افراد متولدین هر ماه به شدت غیبت می کنند و زندگی برای آن ها بدون غیبت در مورد دیگران معنایی ندارد! در واقع بعضی از متولدین هر ماه هستند که غیبت کردن را بیشتر از بقیه انجام می دهند و عادت کرده اند که مدام پشت سر دیگران صحبت کنند. در ادامه این بخش از سبک زندگی شما را با غیبت کننده ترین افراد متولدین هر ماه آشنا می کنیم!

خرداد

خرداد ماهی ها دوست دارند اطلاعات زیادی در مورد محیط اطراف خود داشته باشند و این اطلاعات را به اشتراک می گذارند و غیبت کردن را خیلی صحبت منفی نمی دانند و آن را یک نوع اشتراک گذاری و تبادل اطلاعات می دانند. آن ها از اینکه مجلات مربوط به اطلاعات درمورد سلبریتی ها را بخوانند، لذت می برند و داستان زندگی دیگران را تعریف می کنند و در نتیجه در این مورد خیلی قابل اعتماد نیستند.

مهر

مهر ماهی ها معمولا موضوعات جذابی برای صحبت کردن پیدا می کنند اما در غیبت کردن هم کم نمی گذارند. آن ها در مورد رفتار بد دیگران صحبت می کنند و اثرات این رفتار بد را بازگو می کنند و آن ها را قضاوت می کنند. در نتیجه به غیبت کردن عادت دارند و این عادت منفی را کنار نمی گذارند.

اسفند

اسفند ماهی ها هم اهل غیبت هستند و دوست دارند ایده های دیگران را زیر سوال ببرند. در مورد حرف ها و عقاید دیگران صحبت می کنند. شاید کار دیگران را خیلی درک نکنند، در نتیجه پشت سر آن ها صحبت می کنند اما خودشان حساس هستند و اگر کسی هم در حق آنها بدی کرده باشد، خیلی راحت پشت سر او صحبت می کنند.

فروردین

فروردین ماهی ها افراد رقابت جویی هستند. اگر احساس ناامنی کنند، پشت سر افراد صحبت می کنند و هرگز این حس ناامنی را نمی پذیرند . کمی انتقام جو هستند و در نتیجه می توان گفت افرادی هستند که اهل غیبت بوده و اطلاعاتی را که دارند، با دیگران به اشتراک می گذارند.

آبان

آبان ماهی ها در در مورد انگیزه های پنهانی دیگران به شدت کنجکاو هستندو در مورد آن ها صحبت می کنند . اقداماتی که دیگران انجام داده اند را خیلی راحت بازگو می کنند و می توان گفت که اهل غیبت هستند. رفتار دیگران و حرف های شان را به زبان می آورند و به این فکر نمی کنند که غیبت اصلا کار خوبی نیست.

بیشتر بخوانید: متولدین این ماه ها، تحت هر شرایطی راستش رو میگن!

مرداد

مرداد ماهی ها معمولاً به خاطر اینکه دوست دارند در مرکز توجه قرار بگیرند، حرف هایی را می زنند تا توجه دیگران را جلب کنند. آن ها راحت پشت سر دیگران صحبت می کنند و دوست دارند اولین نفری باشند که اطلاعات را به اشتراک می گذارند . اگر در مورد افکار دیگران احساس ناامنی داشته باشند، آن ها را قضاوت می کنند و غیبت خواهند کرد .

شهریور

شهریور ماهی ها علاقه به تجزیه تحلیل دارند. ذهن آن ها مدام درگیر است و دوست دارند در مورد چیزهایی که در ذهن شان می گذرد، صحبت کنند که گاهی اوقات این صحبت ها منجر به غیبت می شود و از طرفی هم از درون، روحیه انتقاد گرانه قوی دارند و شاید این روحیه باعث غیبت شود.

بهمن

بهمن ماهی ها از به اشتراک گذاشتن ایده ها و اطلاعات لذت می برند. آن ها دوست دارند در مورد چیزهایی که برایشان جالب است، با دیگران صحبت کنند که گاهی اوقات این حرف ها منجر به غیبت هم می شود.

آذر

آذر ماهی ها شاید خودشان متوجه نباشند حرفی که می زنند غیبت محسوب می شود. آن ها به خودشان مغرور هستند و فکر می کنند که نیازی به صحبت کردن درمورد زندگی دیگران ندارند و در نتیجه کمتر وارد غیبت می شوند اما اگر این کار را انجام دهند خودشان متوجه نخواهند بود .

بیشتر بخوانید: حساس ترین عضو بدن متولدین هر ماه چیه؟

تیر

تیر ماهی ها در حقیقت اهل غیبت نیستند. آن ها دیگران را خوب درک می کنند . در مورد انگیزه ها و معنا و مفهوم رفتار دیگران صحبت می کنند اما به طور کلی نسبت به ماه های دیگر کم تر غیبت می کنند و خیلی در رفتار دیگران عمیق نمی شوند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها به جای اینکه شعار بدهند ، بیشتر اهل عمل هستند. آن ها غیبت را یک کار پوچ و بی معنا می دانند و در نتیجه ترجیح می دهند موضوعات دیگری را برای صحبت کردن انتخاب کنند . به عنوان مثال در مورد غذایی که جدیدا خورده اند یا در مورد کار هایی که جدیدا یاد گرفته اند یا دیگر موضوعات صحبت می کنند و خیلی از غیبت خوش شان نمی آید.

دی

دی ماهی ها معمولا روی اهداف خودشان تمرکز دارند و خیلی انرژی این را ندارند که بخواهند روی دیگران و رفتار آن ها تمرکز کنند و کم تر از تمام ماه های دیگر غیبت می کنند به همین دلیل در این لیست، در رتبه ی آخر قرار میگیرند.

منبع: نمناک
کپی لینک کوتاه خبر: https://sabkezendegi.net/d/39zme2

اخبار داغ
دیدگاه ها


حیدر رمضانی نژاد 21 روز پیش

انشالله خداوند متعال به همه توفیق ترک گناه خصوصأ غیبت کردن را عنایت فرماید.