هواشناسی | پیش بینی هواشناسی | وضعیت آب و هوا | آب و هوای فردا | هواشناسی 21 اسفند

گزارش جدید هواشناسی امروز 20 اسفند | هوای این استان ها بارانی می شود!

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: فردا دوشنبه 21 اسفند در اکثر استان‌ ها و مناطق کشور به‌ غیر از نوار غربی و جنوب شرق کشور بارندگی خواهیم داشت.
گزارش جدید هواشناسی امروز 20 اسفند | هوای این استان ها بارانی می شود!

به نقل از اقتصاد آنلاین، سازمان هواشناسی برای فردا دوشنبه 21 اسفند 1402 هشدار بارندگی اعلام کرد. در این بخش از سایت سبک زندگی جزئیات کامل هواشناسی امروز و فردا را برایتان ذکر کرده ایم. با ما همراه شوید تا از اخبار جدید هواشناسی مطلع شوید.

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز یکشنبه ۲۰ اسفند در شمال غرب، غرب، نیمه غربی سواحل دریای خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی و غربی، جنوب شرق و نوار شرقی کشور بارندگی گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.

فردا دوشنبه ۲۱ اسفند اکثر استان‌ها و مناطق کشور به غیر نوار غربی و جنوب شرق کشور بارندگی خواهیم داشت. سه شنبه ۲۲ اسفند در نیمه شرقی سواحل دریای خزر، مناطقی از شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور بارش و در نوار شرقی کشور کاهش نسبی دما رخ می‌دهد و اواخر وقت سه شنبه این سامانه از شرق کشور خارج می‌شود.

چهارشنبه ۲۳ اسفند در جنوب شرق کشور وزش باد شدید رخ می‌دهد و در سایر مناطق کشور جوی آرام برقرار خواهد بود. طی این مدت نیز بارش در مناطق سردسیر و کوهستانی به شکل برف و در مناطق جنوبی و شرقی کشور با رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید همراه است.

آسمان تهران امروز ۲۰ اسفند صبح تا ظهر کمی ابری از بعدازظهر ابری و با افزایش باد، به تدریج بارش باران همراه خواهد بود همچنین احتمال رگبار و رعد و برق هم وجود دارد و حداقل دمای پایتخت ۵ و حداکثر دما ۱۶ درجه سانتیگراد است.

منبع: اقتصاد آنلاین
کپی لینک کوتاه خبر: https://sabkezendegi.net/d/3qy9a2

اخبار داغ