تعمیر رژ لب | رژ لب شکسته | نو کردن رژ شکسته

دیگه رژ لب شکسته شده رو دور ننداز؛ اینطوری تعمیرش کن!

اگر رژ لبتون شکسته و نمی دونین که چجوری درستش کنید، ترفند تعمیر رژلب شکسته رو یاد بگیرین!
دیگه رژ لب شکسته شده رو دور ننداز؛ اینطوری تعمیرش کن!

زمانی که عجله دارید و می خواهید با زدن یک رژ لب خودتان را آراسته و مرتب نشان دهید ممکن است با شکستن وسیله آرایشی تان روبرو شوید. اما نگران نباشید چون در اینجا روش تعمیر رژ لب شکسته را به شما یاد می دهیم! رژ لب جنس شکننده ای دارد و در صورت کم توجهی در مراقبت از آن به راحتی می تواند شکسته شود به همین دلیل در این مطلب از سبک زندگی قصد داریم تعمیر رژ لب شکسته را آموزش بدهیم تا وقتی رژلب تان شکست آن را دور نیندازید و به راحتی آن را مثل روز اولش درست کنید. اگر تعمیر رژ لب شکسته برای شما هم چالش برانگیز شده است، در ادامه با ما همراه باشید.

روش اول تعمیر رژ لب شکسته

آسان ترین روش تعمیر رژلب شکسته این است که شما تکه شکسته شده رژلب را چند دقیقه داخل فریزر قرار دهید و بعد از گذشت حدودا 15 دقیقه آن را از فریزر خارج کنید حالا باید لبه رژلب را فندک بگیرید و سریع داخل رژلب برده و بچسبانید سپس رژلب را به فریزر برگردانید و اجازه دهید ده دقیقه داخل فریزر بماند.

روش دوم تعمیر رژ لب شکسته

تکه شکسته شده رژلب را داخل قاشق فلزی قرار دهید و قاشق را روی شمع نگه دارید تا زمانی که رژلب کاملا آب شود، بعد از ذوب شدن رژلب آن را داخل محفظه لنز چشم بریزید و اجازه دهید ده دقیقه داخل فریزر بماند. بعد از خارج کردن رژلب از فریزر میتوانید با قلموهای مخصوص از رژلب تان استفاده کنید

منبع: نمناک
کپی لینک کوتاه خبر: https://sabkezendegi.net/d/4mvm84

اخبار داغ