ست کردن شلوار جین با کفش | کفش مناسب شلوار جین

شلوار جین رو با چه کفش هایی استایل کنم؟!

ست کردن شلوار جین با کفش مناسب در شیک پوشی شما تاثیر مهمی دارد و شما باید بدانید هر مدل کفشی که باید با شلوار جین ست کرد کدامند. در ادامه با ست کردن شلوار جین با کفش همراه ما باشید.
ست کردن شلوار جین با کفش

ست کردن شلوار جین با کفش می تواند یک کار چالش برانگیز باشد؛ به همین دلیل ما در این مطلب از سبک زندگی قصد داریم ایده های ست کردن شلوار جین با کفش رو بهتون بگیم. به همان اندازه که ترکیب رنگ ها در لباس اهمیت دارد، انتخاب درست ست شلوار جین زنانه با کفش هم در شیک پوشی اهمیت زیادی دارد. در ادامه با ایده های ست کردن شلوار جین با کفش همراه ما باشید.

1. کفش های مناسب با شلوار جین مثل کفش پاشنه بلند

یکی از جذاب‌ترین ست‌ها شلوار جین اسکینی و با طرح سنگشور یا پاره را می‌توانید با کفش پاشنه بلند ترجیحا با رنگی تیره است. اگر باید برای جلسه‌ای کاری یا مهمانی رسمی آماده شوید یا حتی در کافه‌ای قرار عاشقانه‌ای دارید، برای انتخاب این ست هرگز تردید نکنید. این ست را با شلوار جین آبی روشن و کفش پاشنه بلند سفید هم امتحان کنید. تصور کنید شلوار اسلیم فیت یا اسکینی با رنگی تیره مانند سورمه‌ای یا حتی آبی روشن را با کفش پاشنه بلند با رنگی کرم یا مشکی هماهنگ کنید.

2. کفش های مناسب با شلوار جین مثل کالج

اگر در زندگی بسیار پرمشغله هستید و راحتی در یک استایل برایتان اولویت دارد، همچنین اگر به سبک کژوال و رسمی علاقه دارید، کالج برای شما همان انتخاب عالی است.

کفش کالج با شلوار جین برای شخصی که قد کوتاهی داشته باشد و تا مچ را پوشش دهد از جذابیت‌های این ست جذاب است. برای حضور در جلسات کاری و دورهمی‌های نیمه رسمی و دوستانه می‌توانید این ست جذاب را امتحان کنید.

3. کفش های مناسب با شلوار جین مثل صندل

برای فصل‌های گرم به سراغ صندل‌ بروید. ترکیب صندل و شلوار جین زنانه همیشه جذاب‌ترین ایده برای فصل گرم سال هستند. اگر می‌خواهید از صندل‌هایی با بند استفاده کنید پس شلوار جین‌تان را از میان طرح‌ها و مدل‌های کوتاه‌تر انتخاب کنید تا هم شلوار و هم صندل جذابیت و زیبایی خود را حفظ کنند.

برای پوشیدن صندل می‌توانید شلوار جین را از مدل اسلیم فیت یا اسکینی انتخاب کنید. فصل‌های گرم سال این مدل از بهترین و جذاب‌ترین مدل‌هایی است که می‌توانید آن را بپوشید و لذت ببرید. پس با این انتخاب می‌توانید بهترین ست را داشته باشید و از انتخاب خود مطمئن شوید.

4. کفش های مناسب با شلوار جین مثل کفش‌های اسپرت

در هر فصل سال و برای هر موقعیتی انتخابی وجود دارد که نمی‌توان از آن به راحتی عبور کرد. کفش اسپرت سفید هم از آن دسته کفش‌هایی است که می‌توانید با هر مدلی از شلوار جین بپوشید و از زیبایی استایل‌تان اطمینان خاطر داشته باشید. تنها موردی که شاید خیلی‌ها را از این ست جذاب دور می‌کند مراقبت و نگهداری از کفش اسپرت سفید رنگ است.

منبع: دلتامگ
کپی لینک کوتاه خبر: https://sabkezendegi.net/d/3exxp4

اخبار داغ