بدترین خصوصیات متولدین هر ماه

تلخ ترین حقایق در مورد متولدین هر ماه | صفات بد متولدین هر ماه

یه سری حقایق در مورد متولدین هر ماه هست که خیلی تلخن اینجا براتون توضیحش دادم.
تلخ ترین حقایق در مورد متولدین هر ماه | صفات بد متولدین هر ماه

هم تراز شدن سیارات در زمان تولد هر شخص، می تواند تاثیر زیادی در روی روحیات و خلق و خوی متولدین هر ماه داشته باشد. بنابراین طالع بینی می تواند برخی از حقایق تلخ و ناخوشایند در مورد شخصیت متولدین هر ماه را افشا کند که شاید ترجیح بدهید آنها را اصلا ندانید، ولی با این حال باید با آنها روبه رو شوید. توجه داشته باشد که مطالب متولدین هر ماه سایت سبک زندگی صرفا جنبه سرگرمی دارند.

حقیقت تلخ در مورد فروردینی ها

شما فکر می کنید رهبر هستید ولی گاهی اوقات تنها کاری که می کنید ایجاد هرج و مرج و بی برنامه گی است. احتمالا خودتان متوجه نمی شوید ولی گاهی اوقات ایده هایتان لحظه ایست و تصمیم های شما بی فکرانه است که در نتیجه پروژه هایتان ناتمام باقی می ماند. شما باید برای تغییر، مسئولیت را به شخص دیگری بسپارید.

فروردینی ها با افتخار خود را کسی می دانند که کارها را به سرانجام می رساند. ولی اگر منظم نباشید، انرژی شما تنها چیزی جز هرج و مرج آفرینی نیست و هر حرکت شما نیز ناگهانیست و در نهایت نمی توانید حتی یکی از پروژه هایتان را که از قبل برای انجام آن برنامه ریزی کردید را به سرانجام رسانده و کامل کنید.

یک نکته دیگر از صفات بد متولدین هر ماه درمورد فروردین این است که شما باید به جای اینکه مدام چیزهای بیشتر و بیشتر بخواهید، نسبت به موهبت هایتان مثل عشق دوستان و خانواده، شغل خوب، خوشبختی و… قدردانی بیشتری داشته باشید. مدام از نداشته هایتان شکایت نکنید، بلکه سپاسگزار داشته هایتان باشید!

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مورد علاقه متولدین هر ماه چیه؟

حقیقت تلخ درمورد اردیبهشتی ها

گاونر نشانه بصری متولدین اردیبهشتی هاست و گاو نر نیز به عنوان یکی از لجبازترین ها شناخته می شود و این چیزیست که باید اردیبهشتی ها فکری به حال آن کنند! نادیده گرفتن نظر، دیدگاه و افکار دیگران به هیچ وجه کار سالم و شایسته ای نیست. اغلب اوقات شما به دلیل بسته نگه داشتن ذهن تان از رشد شخصی بازمانده و کارهای نادرست انجام می دهید.

شما حتی در زمانی که کار اشتباهی می کنید، می خواهید درست بودن آن را ثابت کنید. همه می دانند که جرو بحث با شما بیهوده است چرا که اصلا تغییری در دیدگاه و نظرتان ایجاد نکرده و به قول معروف از خر شیطان پایین نمی آیید. شما باید ذهن خود را به روی ایده ها و موقعیت های جدید باز کنید در غیر این صورت به یک مسیر فرسوده منحرف می شوید که نتیجه ای جز رکورد و شکست به دنبال ندارد.

حقیقت تلخ درمورد خردادی ها

درست همانطور که به نظرتان تلخ می رسد از صفات بد متولدین هر ماه درمورد خردادی ها این است که به راستی در ابراز احساسات فوق العاده بد عمل می کنید. شما عاری از عمق احساسات هستید. از آنجا که عنصر شما هواست، بنابراین به صورت ذاتی دمدمی مزاج، بوالهوس و سطحی هستید.

خردادی ها افراد اجتماعی هستند و بنابراین همیشه افراد زیادی را در اطراف خود دارند ولی نمی توانند با کسی ارتباط شدید و قوی داشته باشند. برای آنها متعهد شدن به یک چیز، سخت است. احساسات آنها معمولا زودگذر و کم عمق است و بیشتر اوقات نسبت به چیزهای مختلف در زندگی سردرگم هستند. ولی برای خردادی ها پذیرفتن این حقیقت تلخ است.

حقیقت تلخ درمورد تیرماهی ها

احساسات خوب است ولی نه اینکه شما را بسیار حساس و پر از احساس ناامنی و خودکم بینی کند. تیرماهی ها با کوچکترین چیزها دچار آزردگی خاطر می شوند. آنها بسیار نازک نارنجی هستند و سعی می کنند با سرسخت نشان دادن، از خودشان محافظت کنند و به شدت از اینکه کسی کشف کند که چقدر آنها می توانند آسیب پذیر باشند، متنفر هستند.

آنها احساس ناامنی را تا جایی ادامه می دهند که مشکلات مختلفی را تنها در ذهن خود می سازند بدون اینکه واقعیت داشته باشد. خودتان را در هیاهوی بیهوده احساساتتان گم نکنید. به خاطر داشته باشید که سلامتی شما بر هر چیز دیگری ارجحیت دارد و هیچ کس جز خودتان نمی تواند عشقی که شایسته آن هستید را به شما ارزانی کند.

حقیقت تلخ درمورد مردادی ها

صفات بد متولدین هر ماه در مورد مرداد این است که شما به شدت می خواهید در هرکاری که انجام می دهید بهترین باشید و تحمل اینکه کسی از شما پیشی گرفته و از شما بیشتر بدرخشد را ندارید. گرچه مردادی ها سعی می کنند خود را خوب و خوشحال نشان دهند ولی از اینکه کسی بهتر از آنها در چیزی شود، از درون خود را می خورند. آنها به صورت ذاتی با یک حس رقابت به دنیا آمده اند و به همین دلیل بیشتر آنها در تحصیلات آکادمیک پیشرفته هستند. آنها می خواهند همیشه در راس بازی باقی بمانند. ولی لازم است یاد بگیرند که گاهی اوقات شخص دیگری نقطه برنده را از آن خود می کند. فروتنی ضروریست!

بیشتر بخوانید: صبحانه مورد علاقه متولدین هر ماه چیه؟

حقیقت تلخ درمورد شهریوری ها

شما برای کمال گرا بودن به خود افتخار می کنید ولی همه از وسواس شدیدتان برای بی نقص بودن ناراحت هستند. و دیگر اینکه چه کاریست که شما همه جنبه های زندگی هرکسی را انتقاد کنید؟ همه با خود فکر می کنند آیا به راستی شما کار بهتری برای انجام دادن ندارید؟!

دلیل اصلی و پنهان اینکه شما مدام احساس نیاز برای بی نقص بودن دارید این است که سخت در تلاش هستید تا با انتظارات اجتماعی مطابقت پیدا کنید. شما به دنبال تحسین و تایید شدن از جانب چند فرد خاص در زندگی تان هستید که می خواهید آنها را تحت تاثیر قرار دهید، این افراد ممکن است والدین تان و یا برخی از افراد مرتبط با کارتان باشد.

حقیقت تلخ درمورد مهرماهی ها

صفات بد متولدین هر ماه در مورد مهرماهی ها این است که آنها شیفته زیبایی و زیبایی گرایی هستند. آنها مجذوب چیزهایی هستند که از نظر بصری زیبا و خوشایند به نظر می رسند و در انواع هنرهای مختلف نیز خبره هستند. ولی حقیقت تلخ این است که این ماه در صور فلکی استانداردهای زیبایی سطحی و ظاهری دارد و “زشتی” را از خود می راند.

مهرماهی ها باید با حقیقت دنیای امروزه آشنا شوند که عقاید شما نسبت به زیبایی از دورخارج شده و قدیمی است. در نتیجه شما نمی توانید زیبایی واقعی مردم را دیده و آنها را برای چیزی که هستند دوست داشته باشید.

مهرماهی ها ذاتا مودب و دوستانه هستند، آنها هرگز نسبت به کسی به صورت مستقیم بی ادبی نشان نمی دهند ولی در عمق افکار خود احتمالا فکر می کنند که چطور هرچیزی و هرکسی “فاقد تقارن” است و یا وقتی هر چیزی با استانداردهای زیبایی آنها همخوانی نداشته باشد، به شکل دیگری از آن انتقاد می کنند.

حقیقت تلخ درمورد آبانی ها

آبانی ها در زیرظاهر خونسرد و سخت خود، آتشفشان در انتظار انفجار هستند. آنها افرادی عمیق هستند ولی در عین حال در درون طوفانی از احساساتند که به گزارش پرشین وی می تواند منجر به فوران احساسی ناگهانی و بزرگ شود.

آنها تمام تلاش خود را می کنند تا احساسات خود را کنترل کرده و ظاهر خونسرد خود را به دنیا نشان دهند. بنابراین وقتی که این احساسات منفجر می شود، به سادگی از اینکه کنترلشان را از دست دادند از خودشان متنفر می شوند! این فوران احساسی در تضاد کامل با ظاهر سرد آنهاست و همین امر موجب می شود بسیاری از مردم فکر کنند آنها افرادی بی ثبات هستند.

حقیقت تلخ درمورد آذرماهی ها

صفات بد متولدین هر ماه در مورد آذرماهی ها این است که آنها از اینکه افراد روشن فکری هستند که کسی را مورد قضاوت قرار نمی دهند به خود می بالند ولی وقتی نسبت به چیزی احساس قوی داشته باشند، حرف هایشان را بی پرده می زنند. آنها بدون فکر حرف می زنند و در نتیجه ممکن است بدون اینکه حتی متوجه شوند به شدت موجب آزار دیگران شوند.

علاوه براین آنها فکر می کنند همیشه حق با آنهاست و به ندرت برای رفتار بی ادبانه و آزاردهنده خود متاسف می شوند.

حقیقت تلخ درمورد دی ماهی ها

برخی از افراد هستند که سعی می کنند با احساس بد دادن به دیگران، خودشان احساس بهتری پیدا کنند، دی ماهی ها یکی از نمونه های کلاسیک این سری از افراد هستند. آنها ذاتا افراد منفی نگر بوده و کمبودهای خود را می شمارند و همیشه احساس بدی دارند. بدتر آنکه آنها چنان احساس خودکم بینی دارند که توجه دیگران را به نواقص و کمبودهای دیگران جلب می کنند تا بدین ترتیب کمبودهای خود را بپوشانند. آنها به تمام کارهایی که دیگران انجام می دهند اشاره می کنند تا بدین ترتیب اشتباهات خودشان هرگز مورد انتقاد قرار نگیرد.

شما باید به راستی نوسانات خلقی وحشتناک خود را کنترل کنید. جنبه جالب و شاد شما کجا رفته؟!

بیشتر بخوانید: میوه مخصوص متولدین هر ماه

حقیقت تلخ درمورد بهمن ماهی ها

صفات بد متولدین هر ماه برای بهمن ماهی این است که آنها به عنوان افرادی با افکار عمیق و رو به پیشرفت در نظر گرفته می شوند ولی در واقع فوق العاده به قضاوت و پیش داوری دیگران می پردازند. به راستی باورش سخت است که کسانی که به عنوان افراد متفکر شناخته می شوند بتوانند این چنین به قضاوت دیگران بپردازند.

ولی حقیقت این است که بهمن ماهی ها دارای مجموعه ای از ارکان ثابت در ذهن شان هستند و معمولا فکر می کنند از همه بهتر میدانند. به گزارش پرشین وی گرچه ممکن است آن را ابراز نکنند ولی در درون به قضاوت شما می پردازند.

حقیقت تلخ درمورد اسفندی ها

شما وقتی احساس کم آوردن می کنید چکار می کنید؟ یک حباب می سازید تا درد را از خود دور کنید. دنیای واقعی خشن و ظالم است و حقیقت این است که متولدین این ماه از سال که شخصی بسیار حساس و دلسوز هستند در یک پیله زندگی می کنند چرا که نمی دانند چطور با شرایط کنار بیایند و یا اینکه چقدر نسبت به چیزی احساس شدید و جدی دارند. آنها یک دیوار به دور خود کشیده و سعی می کنند هرگونه فعل و انفعالات احساسی با افراد دیگر را بسته نگه دارند. و هرگز نیز نسبت به اینکه به راستی این کار را انجام می دهند، اعتراف نمی کنند.

منبع: نمناک
کپی لینک کوتاه خبر: https://sabkezendegi.net/d/4by9bd

اخبار داغ