مدل مو برای باشگاه | مدل موی ورزشی دخترانه | ترفند بستن مو در باشگاه

دیگه تو باشگاه موهات رو تکراری نبند! | مدل موهای ترند 2024 مخصوص باشگاه

بعضی از مدل موها برای رفتن به باشگاه و تمرین کردن، مناسب‌ تر و کاربردی‌ تر هستن، تو این مطلب می‌ خوایم چند مدل مو مخصوص باشگاه رو به شما معرفی کنیم!
دیگه تو باشگاه موهات رو تکراری نبند! | مدل موهای ترند 2024 مخصوص باشگاه

مدل مو مخصوص باشگاه برای ورزش کردن بهترین انتخاب‌ ها هستند که جلوی صورت شما نیایند و به راحتی ورزش خود را انجام دهید. احتمالا از موی دم اسبی ساده در باشگاه خسته شده‌ اید و می‌ خواهید در بستن موهایتان تنوع داشته باشید. ما در این مطلب چند مدل مو مخصوص باشگاه را به شما معرفی می کنیم که این مدل‌ ها به شما اجازه می‌ دهند که به راحتی تمرکز خود را بر روی تمرینات خود حفظ کنید. با 9 مدل مو مخصوص باشگاه همراه ما باشید!

بیشتر بخوانید: مدل مو کوتاه دخترانه؛ ترند 2024

1. دم اسبی پایین (Low Ponytail)

دم اسبی پایین بهترین مدل مو برای باشگاه است به خصوص برای وقتی که باید بلافاصله بعد از باشگاه موهای خود را باز کنید و همچنان مرتب و آراسته به نظر آید. اطمینان حاصل کنید که تمام تارهای مو افتاده روی صورتتان را جمع کنید تا بعد از باشگاه وز نشوند. دم اسبی را درست در پشت گردن خود ببندید و محکم کنید.

2. با یک هدبند موها را پشت سر ببندید (Tied Back With a Headband)

یکی از ساده ترین مدل های مو برای باشگاه، بستن آن در پشت سر و محکم کردن با یک هدبند است. این کار باعث می شود که بدون هیچ دردسری تمام طول تمرین موهایتان بسته باقی بماند و نیازی به مرتب کردن آن نداشته باشید.

بیشتر بخوانید: 7 مدل موی ترند 1403 برای دانشگاه

3. مدل مو گوجه ای (Topknot)

مدا مو گوجه ای یکی از بهترین مدل موها برای باشگاه و ورزش است. اگر موهای خود را به صورت گوجه ای در بالای سر ببندید، تارهای مو از صورت و گردن شما دور می شوند و می توانید تمام تمرکز خود را بر روی تمرین ورزشی معطوف کنید. برای ثابت نگه داشتن آن، نیمه بالایی موهای خود را به عقب بکشید و آن را به تاج سر خود سنجاق کنید، سپس بقیه موهای خود را به صورت یک دسته جمع کنید. از گیره مو برای سنجاق کردن موهای سرگردان زیر آن استفاده کنید تا گردنتان آزاد شود.

4. گوجه ای نیمه باز (Half-Up Topknot)

این مدل مو برای باشگاه بسیار مناسب است زیرا موهای شما را از پخش شدن روی صورت دور نگه می دارد، اما همچنان می توانید از زیبایی حرکت موها در هنگام ورزش لذت ببرید. موها را به دو بخش تقسیم کنید، سپس قسمت بالایی را به صورت مدل گوجه ای درآورید. این مدل مو برای افرادی که موهای کوتاه دارند، ایده آل است.

5. مدل موی بافته (Braided Bun)

بیشتر بخوانید: مدل موی چتری مناسب فرم صورت

بافت در هر طرف سر می تواند باعث شود که حین ورزش مو سر جای خود ثابت بماند و بعد از ورزش و عرق کردن نیز به همان اندازه زیبا به نظر آید. موهای خود را به دو بخش تقسیم کنید، سپس هر دو طرف را به سمت پشت گردن به صورت بافت فرانسوی ببافید. با استفاده از یک کش مو هر دو طرف را به هم متصل کنید و آن را به صورت یک گوجه درآورید تا از ناحیه گردن که خیلی عرق می کند، دور باشد.

6. مدل مو دم اسبی ثابت (Stay-Put Ponytail)

بافت مو در کناره های سر باعث می شود تا تارهای کوتاه مو از صورت شما دور نگه داشته شوند. قسمت بالایی موهای خود را جدا کنید، آن را به سمت عقب ببافید و ادامه آن را به صورت یک دم اسبی ببندید. اختیاری: اگر می خواهید آراسته تر به نظر آیید، بخشی از موهای خود را به دو کش مو بپیچید تا دیده نشود و ظاهری زیباتر داشته باشد.

7. دم اسبی بالای سر با یک هدبند (High Ponytail With a Headband)

بیشتر بخوانید: مدل موهای ترند و کوتاه که تو سال 2024 همش تو کوچه خیابون میبینی!

دلیلی وجود دارد که این مدل مو برای باشگاه بسیار محبوب است. این مدل مو بدون توجه به این که چقدر شدید ورزش کرده و عرق می کنید، موها را از صورت شما دور نگه می دارد و در عین حال بعد از ورزش ظاهری زیبا و مرتب خواهید داشت.

8. بافت دم اسبی (Ponytail Braid)

موهای خود را به حالت دم اسبی ببندید، آن را با یک کش محکم کنید، سپس موهای دم اسبی را تا پایین ببافید. برای محکم کاری، از یک هدبند انعطاف پذیر استفاده کنید تا مطمئن شوید در طول ورزش موهایتان باز نمی شوند.

9. بافت کناری پیچ خورده (Twisted Side Braid)

بیشتر بخوانید: با این مدل ها دیگه تو مهمونی موهای دخترت رو تکراری نبند! + ویدیو

برای یک مدل مو باشگاهی زیبا که بدون دردسر است و تمام مدت ثابت باقی می ماند، بافت کناری پیچ خورده را امتحان کنید.

منبع: می نویسم
کپی لینک کوتاه خبر: https://sabkezendegi.net/d/3wnmr3

اخبار داغ